Яськівська громада

Рішення виконавчого комітету VIII скликання

Дата: 24.12.2020 14:35

Про затвердження комісії з розгляду заяв по наданню адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верстам населення та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, які зареєстровані та фактично проживають на території Яськівської сільської  територіальної громади

Про затвердження комісії про квартирний облік на території Яськівської  територіальної громади

Про надання Н. Г., ___.________.____ року народження, та Н. А. Д. к., ___.________.____ року народження, дозволу на вчинення правочину придбання (купівлі) на ім’я малолітньої дитини – Н. М. Г. о., ___.________.____ року народження, ½ частки житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, за адресою: Одеська область, Біляївський район, с. Троїцьке, вул. __________, буд. ____.

Про надання Н. Г., ___._______.____ року народження, та Н. А. Д. к., ___._______.____ року народження, дозволу на вчинення правочину придбання (купівлі) на ім’я малолітньої дитини – Н. М. Г. о., ___._______.____ року народження, ½ частки житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами, за адресою: Одеська область, Біляївський район, с. Троїцьке, вул. _____________, буд. _____.

"Про надання пільги на харчування Гритенко Д.О."

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку в с.Троїцьке Бойченко І.М.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку в с.Яськи Олефір Л.О.

Про розроблення плану заходів та проведення акції

«16 днів проти насильства»

Про створення та організацію роботи комісії із соціальному страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

Про схвалення проєкту рішення «Про бюджет Яськівської сільської  територіальної громади на 2021 рік