Яськівська громада

Одеська область, Одеський район

Рішення виконавчого комітету VIII скликання 21.12.2020 року

Дата: 14.01.2021 14:03
Кількість переглядів: 146

Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної освіти

 

Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. П. Д. М., __ ______ 19__ року народження, по відношенню до малолітньої доньки П. Д. Д., __ _______ 20__ року народження.

 

Про звіт опікунів (піклувальників) щодо виконання покладених на них обов’язків відносно підопічних дітей-сиріт та дітей  позбавлених батьківського піклування.

Про надання С. Т. Г., ___ ____________
19___ року народження, та А. В. О., ___ __________ 20____ року народження, дозволу на вчинення правочину купівлі-продажу по ½ частці квартири за адресою: Одеська область, Біляївський район, с. Троїцьке, вул. __________, буд. ____, кв.___.

 

«Про надання дозволу на приватизацію квартир»

«Про надання дозволу на приватизацію квартири»

 

Про надання згоди І. І. І. на реєстрацію транспортних засобів, а саме автомобіля марки «ВАЗ», модель «______» 2011 року випуску, тип: легковий сєдан, кузов №____________, державний номерний знак ХХ______ХХ, зареєстрований ХХ № _ при УДАІ ГУМВС України в Одеській області від __ ________ 20__ року та автомобіля марки «ГАЗ», модель «______», 20__ року випуску, тип: вантажний бортовий кузов № ______________, шасі № ______________, державний номерний знак ХХ______ХХ, зареєстрований Роздільнянським МРЕВ ДАІ ГУМВС України в Одеській області від __ ______ 20__ року, які належать малолітній Ж. А. А., __ ______ 20__ року народження, на праві свідоцтва про право на спадщину за законом

Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої освіти Яськівської сільської ради

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку в с.Яськи

Про списання житлового будинку с.Яськи

К. А.В.

 

Про створення та організацію роботи комісії з прийняття рішень щодо застосування механізму  по наданню соціальних послуг для осіб та їх сімей, які зареєстровані та фактично проживають на території Яськівської сільської  територіальної громади

 

Про упорядкування номерів присвоїти поштову адресу житловому будинку в с.Троїцьке

 

Про упорядкування номерів присвоїти поштову адресу житловому будинку в с.Троїцьке

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора