Мітинг присвячений визволенню села від німецько-фашистських загарбників

Дата: 22.04.2019 15:36

У кожнім місті, кожнім парку
Сліди історії стоять.
З граніту зроблені солдати,
Нам про минуле хочуть розказать.
І кожен з них розповідає
Про ті події, ті роки,
Коли фашисти роздирали
Країну нашу на шматки.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності - вони вічні. Вони у пам'яті кожної родини, у полум'яних квітах біля меморіалів Слави.

Сьогодні в селі Троїцьке відбувся мітинг присвячений визволенню села від німецько-фашистських загарбників. На мітинг прийшло дуже багато молоді та жителів села аби вшанувати пам'ять тих, хто подарував нам мирне небо над головою.

Всіх присутніх привітав Голова Яськівської ОТГ Курко Володимир Федорович. Він закликав всіх берегти пам'ять про тих, хто захищав нашу землю і пишатися героями, які здобули Перемогу цінною власного життя. Всім присутнім Володимир Федорович побажав здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій та мирного неба.