Мобільна бригада соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

В разі потреби звертайтесь до керівника мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства -  Гужевої Н.М. за телефоном: 0681854496 з 9:00год до 17:00год. окрім суботи та неділі або за адресою: вул. Центральна,78, с.Яськи. та с. Троїцьке, вул.Карла Маркса,8б.

ВАС ЗАВЖДИ ВИСЛУХАЮТЬ ТА ДОПОМОЖУТЬ!

Наказ КМУ від 02.01.2019 №1 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо впровадження та застосування гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі"

15:15 12.07.2021