Яськівська громада

Одеська область, Одеський район

Інформація

Про EUКраїна

Переважна більшість українців підтримує вступ нашої країни до Європейського Союзу. Загальнонаціональний рівень підтримки коливається в межах 60–70% (https://bit.ly/3bDfBSF).

За ініціативи Уряду і підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту Association4U розпочалася всеукраїнська роз’яснювально-інформаційна кампанія EUkraina.

Урядова кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

Більше про урядову інформаційну кампанію EUkraina можна дізнатись за посиланням https://association4u.in.ua./

28 Квітня, 2021 р., 12:45
Освіта – найпотужніша зброя, аби змінити світ. В Яськівській сільській територіальній громаді кожен має право на отримання гідної безкоштовної освіти.
02 Квітня, 2021 р., 15:14
Верховенство права — це правовий принцип і правова доктрина, яка передбачає, що жодна людина не є вище закону.
02 Квітня, 2021 р., 12:44
Права людини - це певні основні можливості, необхідні для гідного і вільного існування людини та її розвитку.
02 Квітня, 2021 р., 09:48
РІВНІСТЬ - це рівні права і можливості громадянина у суспільстві, рівні умови для реалізації прав людини, участі у національному, політичному, економічному, соціальному та культурному розвитку.
23 Березня, 2021 р., 14:10
    ДЕМОКРАТІЯ - це організація та функціонування державної влади на засадах визнання народу джерелом державної влади, що передбачає забезпечення прав громадян, участі народу в управлінні державою.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора