Яськівська громада

Одеська область, Одеський район

Проєкт "Надання соціальних послуг в громаді"

 
09 Вересня, 2021 р., 16:54
(https://usif.us18.list-manage.com/track/click?u=097a4436427eeb97c01fe26a9&id=69ade65733&e=5a40080c07)
11 Листопада, 2020 р., 15:32
Пропонуємо вашій увазі лист надісланий Українським фондом соціальних інвестицій до Яськівської сільської ради щодо підписання мікропроектної угоди про партнерство у створені КП "Центру надання соціальних послуг". Найближчим часом на сесії планується розглянути питання щодо створення КП "Центр надання соціальних послуг". За більш детальною інформацією стосовно створення КП "Центру надання соціальних послуг" ви можете звертатися до Яськівської сільської ради у відділ соціального захисту, який працює над створенням цього проекту. електронна адреса i.markevych@usif.ua. електронна адреса ya.hrynchuk@usif.ua . електронна адреса i.dzinka@usif.ua.
11 Листопада, 2020 р., 15:29
Яськівська сільська рада інформує жителів громади про те, що Українським фондом соціальних інвестицій був оголошений конкурс на виконання проектних робіт з проектування заходів по капітальним ремонтам в громадах Одеської області. 22 жовтня 2020 року відібрана проектна організація, яка робила заміри для реконструкції приміщення, де буде розташований Центр надання соціальних послуг Яськівської ОТГ. Фінансування якого відбувається за рахунок грандових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку. Світовим Банком: " Проект Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді". електронна адреса i.markevych@usif.ua. електронна адреса ya.hrynchuk@usif.ua . електронна адреса i.dzinka@usif.ua.
11 Листопада, 2020 р., 15:24
Угодою про грант № TFOA8367 від 27.09.2018 Японський фонд соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку надав Урядові України грант на впровадження проекту «Надання соціальних послуг у громаді». Відповідно до Угоди про грант відповідальним за впровадження проекту від Уряду України визначено Український фонд соціальних інвестицій. Метою проекту є надання 30 об’єднаним територіальним громадам (далі – ОТГ) Одеської та Тернопільської областей підтримки для посилення спроможності в забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступності соціальної та комунальної інфраструктури громади, максимального охоплення послугами населення вразливих категорій, а 10-и з зазначених ОТГ – надання за результатами конкурсу грантів для реалізації? мікропроектів зі створення/удосконалення соціальних послуг. Для участі у конкурсі на отримання гранту, оголошеного УФСІ 20.03.2020, надійшли мікропроектні пропозиції від 22 ОТГ. За результатами конкурсу, який було проведено в два етапи, рішенням Комітету з відбору мікропроектних пропозицій при Мінсоцполітики на своєму засіданні 07.07.2020 року було затверджено 10 найвище оцінених мікропроектних пропозицій об’єднаних територіальних громад, які фінансуватимуться за рахунок коштів гранту JSDF TF0A у межах проекту «Надання соціальних послуг в громаді»: 1. Балтська міська громада Одеської області 2. Біляївська міська громада Одеської області 3. Борщівська міська громада Тернопільської області 4. Вилківська міська громада Одеської області 5. Вишнівецька селищна громада Тернопільської області 6. Зборівська міська громада Тернопільської області 7. Коноплянська сільська громада Одеської області 8. Почаївська міська громада Тернопільської області 9. Скала-Подільська селищна громада Тернопільської області 10. Яськівська сільська громада Одеської області. електронна адреса i.markevych@usif.ua. електронна адреса ya.hrynchuk@usif.ua . електронна адреса i.dzinka@usif.ua.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора