Навчання фахівців Яськівської сільської територіальної громади

Дата: 11.05.2022 12:36

Фото без опису

В рамках реалізації  Проєкту "Надання соціальних послуг в громаді",  що фінансується Японським фондом соціального розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку»  проведено низку навчальних заходів  в якому прийняли участь фахівці Яськівської сільської територіальної громади,  що працюють у сфері надання соціальних послуг, а саме:

• вісім одно- та дводенних тренінгів для забезпечення фахівців громад, що працюють у сфері надання соціальних послуг  необхідними знаннями та інструментами для проведення оцінки потреб; розробки планів розвитку соціальних послуг в громадах; підготовки мікропроєктних пропозицій;
  • два триденні тренінги для підвищення професійних компетенцій голів ТГ їх заступників, фахівців з соціальної роботи та інших фахівців органів місцевого самоврядування у розумінні завдань та функції соціального захисту та обслуговування громади в умовах децентралізації; формуванні стратегії розвитку послуг на основі комплексної оцінки соціальних потреб у громаді; формування бюджетів та фінансування соціальних послуг у громаді; залучення громади до вирішення соціальних потреб; вивчення успішних практик надання соціальних послуг в громаді тощо.
  • у взаємодії з Українським Католицьким Університетом організовано та проведено онлайн-навчання для керівників та співробітників підрозділів соціального захисту у партнерських громадах. Всього було проведено 11 тренінгів по 2 години, що дозволило зробити навчальний процес достатньо інтенсивним та ефективним, при цьому не відволікаючи фахівців від щоденної роботи.