Акція «16 днів проти насильства»

В Яськівській сільській раді з 25.11. по 10.12.2021 року проводиться акція «16 днів проти насильства». Метою якої є привернути увагу населення до болючої  теми, яка в більшості випадків замовчується, а саме : домашнє насильство в сім'ї  або насильство за ознакою статі.

Об’ява

Шановні жителі Яськівської сільської територіальної громади!

Проведено профілактичну роботу

Відділом соціального захисту Яськівської сільської ради та працівником ювінальної привенції Біляївського ВП ГУНП в Одеській області, службою у справах дітей Біляївської РДА та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено профілактичну роботу щодо попередження протиправних вчинків, у тому числі вчинення кримінальних правопорушень з  «групою ризику» та малозабезпеченими сім’ями  з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Головною метою  всіх служб є  захист прав дитини та подолання серед них злочинності, скоєння кримінальних правопорушень проти життя й здоров’я людей, профілактики  негативного впливу вживання алкогольних  та наркотичних засобів на життя.