"16 днів проти насильства"

Дата: 01.12.2023 15:23

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Яськівська сільська рада постійно переймається питанням запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми.

30 листопада 2023 року пройшов спільний захід за участю: Заступника  з питань діяльності виконавчих органів Яськівської сільської ради, Відділу сім’ї, праці та соціального захисту населення Яськівської сільської ради, КУ «Центр надання соціальних послуг» Яськівської сільської ради, служби у справах дітей Яськівської сільської ради та сектору ювенальної превенції ВП ОРУП №2 ГУНП в Одеській області, .в рамках акції 16 днів проти насилля. З дітьми громади була проведена лекція та дидактичні ігри щодо профілактики всіх проявів насильства.