"16 днів проти насильства"

Дата: 01.12.2023 15:23

Яськівська сільська рада постійно переймається питанням запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми.

30 листопада 2023 року пройшов спільний захід за участю: Заступника  з питань діяльності виконавчих органів Яськівської сільської ради, Відділу сім’ї, праці та соціального захисту населення Яськівської сільської ради, КУ «Центр надання соціальних послуг» Яськівської сільської ради, служби у справах дітей Яськівської сільської ради та сектору ювенальної превенції ВП ОРУП №2 ГУНП в Одеській області, .в рамках акції 16 днів проти насилля. З дітьми громади була проведена лекція та дидактичні ігри щодо профілактики всіх проявів насильства.