STOP ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Статистична інформація

Яськівська сільська рада постійно переймається питанням запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми. Рішенням сесії №220/VІІІ від 07.05.2021р. була прийнята відповідна програма.

12:27 28.07.2021

Законодавство про запобігання та протидію домашньому насильству

Законодавство про запобігання та протидію домашньому насильству Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» Закон України «Про охорону дитинства» Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018р № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»

16:08 27.07.2021