Яськівська громада

STOP ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

28 Липня, 2021 р., 12:27
Яськівська сільська рада постійно переймається питанням запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми. Рішенням сесії №220/VІІІ від 07.05.2021р. була прийнята відповідна програма.

27 Липня, 2021 р., 16:08
Законодавство про запобігання та протидію домашньому насильству Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» Закон України «Про охорону дитинства» Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018р № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»
27 Липня, 2021 р., 16:07
STOP домашньому насильству   Звертайтесь на гарячі лінії