Подяка представникам громадського руху "Віра,Надія,Любов" та громадській організації "Жінки Біляївщини"

Дата: 27.12.2022 13:57

До Яськівської сільської територіальної громади 21 грудня 2022 року завітали представники громадського руху "Віра,Надія,Любов" разом з керівником громадської організації "Жінки Біляївщини". Слід зазначити, що ГР "Віра Надія Любов" співпрацює з зарубіжними фондами. ГР входить в Асоціацію жіночих організацій Одеської області,куди і входить  ГО"Жінки Біляївщини ".  На зустріч з благодійниками були запрошені сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах, в тому числі сім'ї внутрішньо переміщених осіб. Бажаючим було надано консультації лікаря та психолога. Також в кінці зустрічі 25 сімей отримали продуктові набори. Висловлюємо щиру подяку за підтримку наших мешканців!