Подяка представникам громадського руху "Віра,Надія,Любов" та громадській організації "Жінки Біляївщини"

Дата: 27.12.2022 13:57

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

До Яськівської сільської територіальної громади 21 грудня 2022 року завітали представники громадського руху "Віра,Надія,Любов" разом з керівником громадської організації "Жінки Біляївщини". Слід зазначити, що ГР "Віра Надія Любов" співпрацює з зарубіжними фондами. ГР входить в Асоціацію жіночих організацій Одеської області,куди і входить  ГО"Жінки Біляївщини ".  На зустріч з благодійниками були запрошені сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах, в тому числі сім'ї внутрішньо переміщених осіб. Бажаючим було надано консультації лікаря та психолога. Також в кінці зустрічі 25 сімей отримали продуктові набори. Висловлюємо щиру подяку за підтримку наших мешканців!