Вітаємо!!!

Дата: 29.06.2019 19:38

Сьогодні свій день народження святкує прекрасна людина, талановитий керівник Володимир Федорович Курко. Кажуть, коли людина народжується, в цей момент в небі спалахує її зірка. Яка світить йому за життя до останнього подиху. У ваш день народження ми бажаємо, щоб ця зірка вам завжди допомагала в житті. Щоб своїм яскравим світлом вона надихала на добрі вчинки. Нехай її яскраве світло, додає енергії для подолання труднощів. І коли не буде з ким поговорити, просто вийди, глянь на небо, і розкажіть їй все що наболіло на душі. Бажаємо вам якщо плакати, то тільки від радості. Якщо сміятися, то тільки щиро. Якщо любити, то всім серцем. Якщо розчаровуватися, то тільки у тих людей, які тобі не потрібні поруч. Якщо стрибати, то від щастя. Якщо мріяти, то домагатися бажаного, якщо вірити, то всією душею. З днем народження !