Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 21.10.2019 15:13
Кількість переглядів: 811

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Повна назва документа державного планування: містобудівна документація «Генеральний план села Троїцьке» в Біляївському районі Одеської області (далі - Генплан).

Мета складання документу державного планування: Генеральний план села Троїцьке є містобудівною документацією місцевого рівня, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Яськівської сільської ради. Генеральний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об'єктів культурної спадщини та пам'яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

 

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Яськівська сільська рада Біляївського району Одеської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та містобудівної документації «Генеральний план села Троїцьке» в Біляївському районі Одеської області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 19 жовтня 2019 року на сайті Яськівської сільської об’єднаної територіальної громади та триватиме до 18 листопада 2019 року.

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проектом Програми та звітом про стратегічну екологічну оцінку

Ознайомитися з проектом Програми та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою:  вул. Карла Маркса, 8-В, с. Троїцьке, Біляївського району Одеської області, 67642 або за  тел.: 097 334 82 70.

Зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план села Троїцьке» в Біляївському районі Одеської області подаються до:

Виконавчого апарату Яськівської сільської ради Біляївського району Одеської області.

Відповідальна особа: Спеціаліст І категорії Відділу земельних ресурсів Яськівської сільської ради Біляївського району Одеської області - Комарова Оксана Миколаївна  (контактні дані: turunchuk@meta.ua; тел.: 097 334 82 70).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 18 листопада 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

завантажити генеральний план села Троїцьке

Звіт про стратегічну екологічну оцінку


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь