Проведено профілактичну роботу

Дата: 04.06.2020 10:42

Відділом соціального захисту Яськівської сільської ради та працівником ювінальної привенції Біляївського ВП ГУНП в Одеській області, службою у справах дітей Біляївської РДА та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено профілактичну роботу щодо попередження протиправних вчинків, у тому числі вчинення кримінальних правопорушень з  «групою ризику» та малозабезпеченими сім’ями  з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Головною метою  всіх служб є  захист прав дитини та подолання серед них злочинності, скоєння кримінальних правопорушень проти життя й здоров’я людей, профілактики  негативного впливу вживання алкогольних  та наркотичних засобів на життя.

Діти – це наше майбутнє. Чужих дітей не буває.

У разі виникнення питань або потрапляння в складні життєві обставини, звертайтеся до Яськівської сільської ради як в с.Яськи так і в с.Троїцьке  за телефонами:
(048)753-11-18; (048)753-11-14
ел. пошта:
 turunchuk@meta.ua
також приймаються повідомлення в соціальній мережі facebook.