Відділ соціального захисту інформує:

Дата: 11.11.2020 15:29

Яськівська сільська рада інформує жителів громади про те, що Українським фондом соціальних інвестицій був оголошений конкурс на виконання проектних робіт з проектування заходів по капітальним ремонтам в громадах Одеської області. 22 жовтня 2020 року відібрана проектна організація, яка робила заміри для реконструкції приміщення, де буде розташований Центр надання соціальних послуг Яськівської ОТГ. Фінансування якого відбувається за рахунок грандових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку. Світовим Банком: " Проект Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді".
електронна адреса i.markevych@usif.ua.
електронна адреса ya.hrynchuk@usif.ua .
електронна адреса i.dzinka@usif.ua.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису