Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

Інформація щодо сплати податків та зборів у 2021 році.

Дата: 22.01.2021 14:13
Кількість переглядів: 589

Сьогодні ми звертаємо увагу платників до інформації щодо сплати податків та зборів у 2021 році.

 

       З першого січня 2021 року усі податки і збори повинні сплачуватися на нові рахунки.

 

Кошти, сплачені платниками на старі бюджетні рахунки з 01 січня 2021 року, не будуть зараховуватися Казначейством до бюджету та повертатимуться платникам як незясовані платежі.

 

З 6 грудня 2020 року набув чинності  Закон України про реорганізацію громад і районів.

Державна казначейська служба України  ввела в дію з 01 січня 2021 року нові рахунки для зарахування податків , зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, відкриті у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України.

 

Реквізити нових рахунків у розрізі 91 територіальної  громади Одеської області розміщені на офіційному сайті ДПС в Одеській області у розділі Бюджетні рахунки.

 

У зв’язку із ліквідацією старих районів та утворенням нових територіальних громад, платники районів області (крім м. Одеси), знаходять свою територіальну громаду до якої ввійшли ліквідовані міста, сільради,  населені пункти, і обирають відповідно податкам, зборам і платежам рахунки для сплати.

До якої територіальної громади ввійшов колишній населений пункт ліквідованого району можливо визначити на сайті Децентралізація (decentralization.gov.ua).

 

Звертаємо увагу, що платники м. Одеси, які сплачували  податки та збори на бюджетні рахунки Київського, Малиновського, Приморського та Суворовського районів,

у поточному році сплачують на бюджетні рахунки  відкриті на Одеську міську територіальну громаду по відповідним податкам, зборам та платежам.

 

Наголошуємо, що особисті електронні рахунки платників Податку на додану вартість не змінились.

 

Рахунок, розміщений на сайті для сплати ПДВ (14060100), тільки для перерахування донарахованих сум податку, штрафних санкцій та пені по актам перевірок.

 

Також, з 01 січня 2021 року змінились рахунки для сплати єдиного внеску - їх залишилось всього 4  для всіх платників Одеської області, в залежності з яких сум він перераховується.

 

Для вірного та своєчасного зарахування сплачених платежів, а також для запобігання виникнення податкового боргу та нарахування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату, обов’язково необхідно вказувати у платіжному документі у графі «Призначення платежу» реєстраційний номер облікової картки платника податку або код ЄДРПОУ.

 

Також повідомляємо, що у зв’язку з переходом на нові бюджетні рахунки територіальних громад, відображення надходжень податків та зборів в інтегрованих картках платників та в Електронному кабінеті платника у розділі Розрахунки з бюджетом відбудеться протягом січня поточного року.

 

Слід зазначити, що з 01 січня 2021 року платники мають можливість обрати спосіб сплати податків і зборів та єдиного внеску на Єдиний рахунок. Для цього платнику необхідно повідомити про наміри використання Єдиного рахунку через Електронний кабінет за допомогою відповідної форми. Припинити його використання можливо буде не раніше 01 січня наступного року. Рекомендуємо ознайомитись з інформацією про запровадження Єдиного рахунку для сплати податків на сайті Державної податкової служби.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь