Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ"

Дата: 26.01.2021 16:00
Кількість переглядів: 446

З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - УКРАЇНСЬКОЮ!

Матеріали інформаційної кампанії (соціальна реклама)

16 січня 2021 року набирає чинності стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

Зазначені норми закону стосуватимуться усіх громадян України, а також суб’єктів господарювання усіх форм власності, які здійснюють обслуговування споживачів. Саме тому імплементація цих норм та забезпечення їх чіткого виконання потребує широкого інформування громадян про нововведення та правовий механізм їх застосування.

В рамках спільної ініціативи Уповноваженого із захисту державної мови та громадської спільноти "Мова об`єднує!", на замовлення ГО "Український світ" виготовлено інформаційні матеріали (відеоролики, аудіоролик, постери) з метою поширення їх в якості соціальної реклами центральними та місцевими телеканалами, радіостанціями, популярними інтернет-ресурсами, а також усіма зацікавленими інституціями і громадянами у доступний для них спосіб.

Пропонуємо інформаційні матеріали (соціальна реклама) для завантаження та поширення за посиланням https://mova-ombudsman.gov.ua/reklama-16-sichnya

Уповноважений із захисту державної мови - З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - УКРАЇНСЬКОЮ!

MOVA-OMBUDSMAN.GOV.UA

Уповноважений із захисту державної мови - З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - УКРАЇНСЬКОЮ!

16 січня 2021 року набирає чинності  стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання ....


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора