Подяка ліквідаторам снігової стихії

Дата: 01.02.2021 13:56

Подяка ліквідаторам снігової стихії

Снігова стихія, що накрила населені пункти, поля і дороги Яськівської громади і не лише Яськівської громади потребувала проведення конкретних заходів щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації. Після снігопадів та заметі протягом 27-31 січня для розчистки автомобільної дороги та вулиць Яськівської громади було залучено значні сили та засоби, що є в нашій громаді.

Голова Яськівської територіальної громади Володимир Федорович Курко підводячи підсумки проведених заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, яка склалася внаслідок снігової стихії висловлює велику подяку всім, хто в ці дні забезпечував життєдіяльність в нашій громаді. Ситуація була надзвичайно складна. Хочеться відзначити усіх, хто працював в умовах негоди – Біляївський РЕМ на чолі з його керівником, який забезпечував постачанням електроенергії у селах громади. Механізаторів: Дученка С.М, Бегіна В.І., Курко С.В., та Єпураш П.В., та електрика громади Переймана О.Т. також хочеться подякувати спонсорам громади СГ ТОВ «Троїцьке» за підтримку в ліквідації снігової стихії.

Голова Яськівської територіальної громади Володимир КУРКО

На изображении может находиться: снег, на улице и природа

На изображении может находиться: снег и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо и на улице