Проект Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді"

   

Шановні мешканці Яськівської сільської територіальної громади!

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планами екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за мікропроектом «Впровадження інноваційних соціальних послуг для забезпечення благополуччя мешканців Яськівської СТГ» в рамках впровадження Проекту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді", що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку.

Даний План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження мікропроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до Протоколу наради просимо надсилати до відділу сім’ї, праці та соціального захисту населення ([email protected]) у термін до 6 березня 2021 року. Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження мікропроєктів та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

В рамках впровадження мікропроєкту буде здійснено капітальний ремонт  приміщення адмінбудівлі №2   Яськівської сільської ради в с.Троїцьке, де буде відремонтовано приміщення актової зали, бібліотеки під «Центр надання соціальних послуг».

         У «Центрі надання соціальних послуг» Яськівської сільської ради будуть проходити  заходи групової роботи з надання соціальних послуг мешканцям громади таких як: тренінги, групові заняття, дискусії, круглі столи, лекції, а також, на базі центру будуть надаватися   послуги соціальної адаптації (для дітей з інвалідністю їх краща адаптація  у навчальних закладах; університет третього віку; організація клубів за інтересами, активного довголіття та ін.) та соціальна інтеграція та реінтеграція. Також будуть вдосконаленні послуги: догляд вдома, консультування, представництво інтересів, інформування соціальний супровід, соціальна профілактика, натуральна допомога, кризове та екстрене втручання. 

 

 

 

Начальник відділу сім’ї, праці

та соціального захисту населення                                    Олена МАРЕНЧЕНКО

електронна адреса [email protected].
електронна адреса [email protected] .
електронна адреса [email protected].