Об’ява

Дата: 26.02.2021 10:12
Кількість переглядів: 1944

Шановні жителі Яськівської сільської територіальної громади!

Повідомляємо Вам, що з 1 березня 2021 року   прийом документів по всім видам соціальних допомог буде відбуватися через програмний комплекс «Соціальна громада»

Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» - це клієнт-серверний web-додаток, розроблений з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців об’єднаних територіальних громад. «Соціальна громада» об’єднує в єдиному інформаційному середовищі фронт-офіси прийому документів від населення в громадах з бек-офісом в органі соцзахисту райдержадміністрації, де приймається рішення про надання адміністративної послуги соціального характеру.

При звернені в сільську раду для подачі заяви,  просимо Вас мати при собі оригінали всіх необхідних документів для цього.

Відділ сім’ї , праці та соціального

захисту населення