ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Дата: 17.03.2021 10:01

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 01.03.2021 року №178 "Деякі питання функціонування Електронної бази даних списку очікування на проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та "ПОРЯДОК функціонування Електронної бази даних списку очікування на проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" затверджений даною постановою.

Возможно, это изображение (текст)

Нет описания фото.Возможно, это изображение (текст «3 та повдомили про це вi?дповдному контролюючому органу видмтку паспорт); 2) власне iM я; мсяць pi? народження; 4) номер телефону; 5) електронна адреса; мають до код населеного пункту, в якому громадянин бажае зробити щеплення, зг°дно 3 класифкатором EKT?B админстративно- територального устрою укратни (коатуу). 13. захист информаци електронний бази здйснюеться вi?дповдно закону украёни "про захист нформаци информацйно- нкацйних системах" 14. обробка персональних даних електронний бази здайснюеться порядку, визначеному законодавством про захист персональних даних.»)