Дата: 08.09.2021 14:56

Прикріплені файли:
  1.  Про встановлення місцевих податків і зборів на території Яськівської сільської територіальної громади (0.02 МБ)
  2.  Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Яськівської сільської територіальної громади (0.02 МБ)
  3.  СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (0.02 МБ)
  4.  ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1 (0.02 МБ)
  5.  Транспортний податок на території Яськівської сільської територіальної громади (0.02 МБ)
  6.  Плата за землю на території Яськівської сільської територіальної громади (0.02 МБ)
  7.  Ставки із сплати земельного податку на території Яськівської сільської територіальної громади (0.02 МБ)
  8.  ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку1 (0.02 МБ)
  9.  Єдиний податок для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування обліку та звітності на території Яськівської сільської територіальної громади (0.02 МБ)
  10.  Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців першої групи платників єдиного податку* (0.02 МБ)
  11.  Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців другої групи платників єдиного податку (0.02 МБ)
  12.  Туристичний збір на території Яськівської сільської територіальної громади (0.02 МБ)