УВАГА!!!

Дата: 23.12.2021 14:20

Відповідно до розпорядження сільського голови від 23.12.2021  р. № 381/1 « Про проведення громадських слухань» 28 грудня  2021 року 0 10.00 за адресою вул.Центральна 78, с.Яськи, Одеський район, Одеська область   відбудеться громадське обговорення пропозиції про співробітництво між Великодальницькою сільською територіальною громадою та Яськівською сільською територіальною громадою у формі делегування Яськівській сільській раді Великодальницькою сільською радою повноважень з надання послуг комунальною установою «Центр з надання соціальних послуг Яськівської сільської ради» на території Великодальницької сільської територіальної громади із передачею відповідних фінансових ресурсів щодо її відповідності потребам територіальної громади.

Пропозиції та зауваження приймаються в письмовій формі, за адресою: вул.Центральна 78, с.Яськи, Одеський район, Одеська область   у робочі дні з 9.00 до 17.00 год. або на електронну пошту:  yaskicnsp@ukr.net та turunchuk@meta.ua з поміткою: «зауваження та пропозиції»

Контактна особа для отримання додаткової інформації: Ігор ПУКАС  тел. (048)753-11-15