Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

Подяка тренеру-викладачу

Дата: 03.02.2022 13:17
Кількість переглядів: 984

15 січня відбувся відкритий турнір Теплодарської дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби серед молодших юнаків та школярів 2009-2014 років народження у 12 вагових категоріях.

Фото без опису

Усього заявилося 76 учасників із Одеси, Іванівки, Троїцького і дві команди з Теплодару. Переважна більшість юних борців змагалась вперше у своєму спортивному житті.

Таблиця переможців і призерів турніру:

2009-2010 роки народження

- вагова категорія 35кг: 1 місце – Абдульмалик Алієв, Одеса

- вагова категорія 42кг: 1 місце – Роман Лепегов

                                          2 місце – Лев Таран

                                          3 місце – Олег Вікол, всі – ТДЮСШ 

- вагова категорія 47кг: 1 місце – Олексій Димитров 

                                          2 місце – Дмитро Гавриленко, обоє – ТДЮСШ 

                                          3 місце – Екрем Абібулаєв, Одеса

- вагова категорія 53кг: 1 місце – Валентин Разумов, Теплодар-Одеса 

                                          2 місце – Михайло Федчишин, ТДЮСШ 

                                          3 місце – Марк Ільнік, Одеса

2011-2012 роки народження

- вагова категорія 26кг: 1 місце – Сергій Димитров, ТДЮСШ 

                                          2 місце – Ярослав Дацюк, Троїцьке 

                                          3 місце – Всеслав Гребенюк,ТНЗСО

- вагова категорія 29кг: 1 місце – Степан Щербатюк, Троїцьке 

                                          2 місце – Дмитро Сатурат, Троїцьке 

                                          3 місце – Ельдар Мамедов, Іванівка

- вагова категорія 32кг: 1 місце – Амір Хасанов 

                                          2 місце – Артем Хасанов, обоє – Іванівка 

                                          3 місце – Геогрій Шухалов, ТДЮСШ

- вагова категорія 43кг: 1 місце – Михайло Тарасенко, ТДЮСШ 

                                          2 місце – Адам Бузько, Троїцьке 

                                          3 місце – Олег Белов, ТНЗСО

2013-2014 роки народження

- вагова категорія 24кг: 1 місце – Олександр Хван 

                                          2 місце – Ігор Грекул, обоє – ТДЮСШ 

                                          3 місце – Юрій Гребенюк, ТНЗСО

- вагова категорія 27кг: 1 місце – Ігор Нечай 

                                          2 місце – Амір Мамутов, обоє – Одеса 

                                          3 місце – Іван Лепегов, ТДЮСШ

- вагова категорія 31кг: 1 місце – Данило Білик 

                                          2 місце – Ілля Пітик 

                                          3 місце – Тимофій Буяклу, всі – ТДЮСШ

- вагова категорія 33кг: 1 місце – Даниіл Суворов 

                                          2 місце – Ілля Гавриленко, обоє – ТДЮСШ

 

Щирі слова ПОДЯКИ висловлюємо  тренеру-викладачу Олександру Васильовичу і його вихованцям з високими спортивними результатами! Бажаємо і надалі перемагати і займати лише перші місця. Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора