A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

День захисту дітей

Дата: 01.06.2022 11:45
Кількість переглядів: 236

 

До Дня захисту дітей Служба у справах дітей інформує про поточний стан захисту прав дітей по Яськівській сільській раді.

На обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах служби у справах дітей Яськівської сільської ради перебуває 12 дітей. За період з 01.01.2022 року взято – 1 дитину, виведено з банку даних 1 дитину.

На облік дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування взято – 7 дітей.

Надано статус дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування – 5 дітям, з них:

1 – влаштовано під опіку;

3 – тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих;

1 – влаштований в заклад на повне державне утримання.

З метою попередження дитячої безпритульності та бездоглядності працівниками служби у справах дітей Яськівської сільської ради проведено
11 рейдів, обстежено умови утримання та виховання дітей, які проживають в сім’ях опікунів (піклувальників) та у сім’ях в яких батьки не належним чином виконують батьківські обов’язки. З батьками дітей проведені відповідні бесіди стосовно профілактики насильства та відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, також здійснюється моніторинг стану дитячої злочинності та додержання прав дітей, які потрапили у конфлікт із законом на території Яськівської сільської ради.

Служба у справах дітей в якості третьої особи бере участь у засіданнях суду з приводу розгляду цивільних справ та розгляду кримінальних проваджень відносно дітей.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора