UNITED24 - єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України

Дата: 23.08.2022 14:11

UNITED24 - єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України

В Україні діє онлайн-платформа, мета якої - збирати пожертви на користь України, забезпечити ефективність та прозорість їх розподілу. Офіційна платформа захищає громадян від затримок, посередників та шахрайства.

UNITED24 збирає кошти за трьома напрямами:

оборона та розмінування;
медична допомога;
відбудова України.

Наразі вже зібрано понад 144 млн. доларів США. За ці кошти для наших захисників придбано десятки тисяч засобів індивідуального захисту, комплектів форми, білизни, індивідуального майна, тисячі одиниць взуття. Завдяки пожертвам наше військо також отримало дрони, тепловізори та прилади нічного бачення, машину розмінування. А для медиків придбано десятки апаратів ШВЛ транспортих та рентгенівських установок з С-аркою.

Також в рамках платформи UNITED24 йде накопичення коштів на відновлення постраждалих об'єктів в Україні.

Задонатити та наблизити нашу перемогу можна за посиланням - https://u24.gov.ua/uk