Привітання сільського голови з Днем Збройних Сил України
Дата: 06.12.2022 10:02
Кількість переглядів: 340
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04377894/142acd5e30c6a21d573bc3c71c2fdc6c.jpg)
Шановні військовослужбовці, захисники Української держави!
Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, хто не шкодуючи свого життя боронить нашу країну від лютого ворога.
Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.
Тож шановні наші захисники! Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаю Вам миру та злагоди, віри та сили, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.
З повагою
Голова Яськівської сільської ради
Володимир Федорович Курко