Подяка

Дата: 07.03.2023 11:52

Фото без описуФото без описуФото без опису

Яськівський сільський голова, спеціалісти відділу сім'ї, праці та соціального захисту населення Яськівської сільської ради, спеціалісти КУ ЦНСП Яськівської сільської ради разом з мешканцями нашої громади висловлюють щиру подяку за підтримку та благодійність, за теплоту Ваших сердець! Хай Бог береже Вас та Ваших рідних! Вже вдруге до Яськівської сільської територіальної громади завітали представники громадського руху "Віра Надія Любов" разом з волонтерами World Food Programe, що стало можливим завдяки керівнику громадської організації "Жінки Біляївщини" Світлані ДИГУЛЯР. Слід зазначити, що ГР "Віра Надія Любов" співпрацює з зарубіжними фондами. ГР входить в Асоціацію жіночих організацій Одеської області, куди і входить ГО "Жінки Біляївщини". На зустріч з благодійниками були запрошені багатодітні сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі сім'ї внутрішньо переміщених осіб. Бажаючим було надано консультації лікаря та психолога. Також з дітьми був проведений майстер клас по виготовленню фігурок з кольорового паперу. В кінці зустрічі 25 сімей отримали продуктові набори.