Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області нагадує

Дата: 23.03.2023 15:01

ЯКЩО ОТРИМУЄТЕ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ В “КОНВЕРТІ”

Головне  управління  Пенсійного  фонду  України  в  Одеській  області  нагадує,  що відповідно до ст.24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в страховий стаж для розрахунку пенсії зараховується період, впродовж якого особа підлягає обов'язковому пенсійному страхуванню і за який щомісячно сплачені страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску.

А якщо робітник  зарплату отримує в «конверті», він офіційно  вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно він не буде одержувати пенсію за віком, у нього немає гарантованого розміру заробітної плати, його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій. Більше того, у нього немає жодних соціальних гарантій, передбачених для працівника. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні – він однозначно програє у майбутньому.

Шановні громадяни – не погоджуйтесь на трудові відносини без офіційного оформлення!