Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

ДО УВАГИ АРБІТРАЖНИХ КЕРУЮЧИХ ТА ОСІБ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ЛІКВІДАЦІЮ ПІДПРИЄМСТВ! Підприємства у процесі ліквідації мають сплачувати капіталізовані платежі, що виникли з їх зобов'язань внаслідок заподіяння шкоди життю та

Дата: 04.04.2023 10:56
Кількість переглядів: 190

 

Фото без опису

        ДО УВАГИ АРБІТРАЖНИХ КЕРУЮЧИХ ТА ОСІБ, ЩО                             

ЗДІЙСНЮЮТЬ ЛІКВІДАЦІЮ ПІДПРИЄМСТВ!

 

 

 

                Підприємства у процесі ліквідації мають сплачувати капіталізовані платежі, що виникли з їх зобов'язань внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю працівників. Капіталізація платежів по зобов'язанням перед потерпілими на виробництві здійснюється до Пенсійного фонду України. Відповідні зміни внесено постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2023 року № 95 у зв'язку із припиненням Фонду соціального страхування України.

          Як і раніше, капіталізація платежів розраховується відповідно до порядку, затвердженому постановою КМУ від 04 грудня 2019 року № 986, із врахуванням внесених змін — зокрема, відтепер при обчислюванні не враховуються витрати на санаторно-курортне лікування та забезпечення потерпілих автомобілями.

         Довідково. У разі ліквідації підприємства, чиї працівники отримали травми внаслідок виробничого нещасного випадку або набули професійне захворювання, до роботодавця висуваються кредиторські вимоги. Такі грошові зобов'язання підприємств покликані забезпечити здійснення страхових виплат для їхніх працівників, які повністю або частково втратили працездатність на роботі, або для їх сімей у разі смерті потерпілих. Сума капіталізованих платежів розраховується, виходячи з заробітної плати потерпілого, відсотку втрати працездатності та необхідних виплат.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора