A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України інформує

Дата: 11.05.2023 11:15
Кількість переглядів: 166

У програмі "Інтерв'ю дня" на телеканалі "Перший міський. Одеса" очільник Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці Роман Возняк розповів про особливості роботи новостовореного органу та його повноваження.

Також посадовець зазначив, що особливу увагу інспектори приділяють превентивній роботі задля сприяння підвищення рівня обізнаності населення з питать протидії торгівлі людьми, працевлаштування, задекларованої праці і т.д.

https://www.youtube.com/watch?v=3PA9NB_NlAw

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанси «Прямої телефонної лінії»:

 

12 травня 2023 року   з  11.00 до 16.00 на теми: 
  1. «Письмова чи усна форма трудового договору»;
  2. «Що означає поняття «психологічна безпека» на робочому місці?»;
  3. «Чи необхідно інформувати податкову службу про прийняття працівника на роботу при спрощеному режимі регулювання?»;

15 травня 2023 року   з  11.00 до 17.00 на теми:

  1. «Укладаємо трудовий договір при спрощеному режимі регулювання: чи необхідно    

інформувати податкову службу про прийняття працівника на роботу?»;

  1. «Право на неповний робочий день або робочий тиждень, зокрема осіб з інвалідністю»;
  2. «Порядок видачі трудової книжки в день звільнення».

 

По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  Сорокін Ігор Борисович.

 

Відповідно до статті 166 Кодексу законів про працю України та статті 7 Закону України „Про охорону праці” працівники, зайняті на роботах із шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються молоком або іншими рівноцінними харчовими продуктами за встановленими нормами та у порядку, визначеному законодавством.

Порядок безоплатної видачі молока або інших рівноцінних харчових продуктів робітникам і службовцям, зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці, затверджений постановою Держкомітету СРСР по праці та соціальних питаннях і Президії ВЦРПС від 16.12.1987 № 731/П-13, визнано таким, що не застосовується на території України розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2017 № 1022-р.

Також цим Порядком було встановлено, що підприємства (об’єднання) самостійно вирішують всі питання, пов’язані з безоплатною видачею робітникам і службовцям молока або інших рівноцінних харчових продуктів, на основі Переліку хімічних речовин, при роботі з якими в профілактичних цілях рекомендується вживання молока або інших рівноцінних харчових продуктів, затвердженого Міністерством охорони здоров’я СРСР 04.11.1987 № 4430-87, який також визнано таким, що не застосовується на території України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 № 94-р „Про визнання такими, що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, актів санітарного законодавства”.

Поряд із цим, абзацом третім статті 7 Закону України „Про охорону праці” передбачено, що роботодавець може за свої кошти додатково встановлювати за колективним договором (угодою, трудовим договором) працівникові пільги і компенсації, не передбачені законодавством.

Деталі: http://surl.li/gwolr

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора