Отримання соціальних послуг в межах реалізації експериментального проекту з надання соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 12.05.2023 12:55

Увага, важлива інформація щодо отримання соціальних послуг в межах реалізації експериментального проекту з надання соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб . А саме послуг: підтриманого проживання, надання притулку, догляду стаціонарного та соціальної адаптації в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах  та передбачено безкоштовне надання на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» для осіб похилого віку, осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.