A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

Пенсійний фонд України інформує

Дата: 04.07.2023 15:11
Кількість переглядів: 267

Фото без опису

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ  РОБОЧИХ  МІСЦЬ

 

         Окремі роботодавці, бажаючи збагатитися за будь-яку ціну, свідомо ігнорують закони і, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам заробітну плату в «конвертах». Цим вони не тільки обкрадають бюджет держави, але й позбавляють своїх найманих працівників гідного соціального захисту та належної пенсії.

         Відповідно до ст. 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в страховий стаж для розрахунку пенсії зараховується період, впродовж якого особа підлягає обов'язковому пенсійному страхуванню і за який щомісячно сплачені страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску.

         А якщо робітник  зарплату отримує в «конверті», він офіційно  вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно він не буде одержувати пенсію за віком. Більше того, у нього немає гарантованого розміру заробітної плати та жодних соціальних гарантій, передбачених для працівника. Його також можуть звільнити в будь-який час без жодних компенсацій. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні – він однозначно програє у майбутньому.

         Шановні громадяни – не погоджуйтесь на трудові відносини без офіційного оформлення!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора