A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

Державна служба України з питань праці

Дата: 14.08.2023 12:52
Кількість переглядів: 98

 

Державна служба України з питань праці

 

Голова Держпраці Ігор Дегнера у прямому ефірі Суспільного розповів про мету інформкампанії «Виходь на світло» та чому важливо розвивати в суспільстві культуру оформлення трудових відносин.

Очільник Служби також наголосив на перевагах задекларованої праці та на невиправній шкоді, яку завдає неформальна економіка обороноздатності країни.

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=qC8vSbMxI_E

 

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

  · 

«Виходь на світло!»

"ЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ ГАРАНТУЄ НАДХОДЖЕННЯ ПОДАТКІВ ДО БЮДЖЕТУ, ПІДТРИМУЄ КРАЇНУ"

Дізнайся більше на інформаційному порталі Держпраці https://www.pratsia.in.ua

 

Державна служба України з питань праці

 

Підбито підсумки чергової інформаційної кампанії з державного ринкового нагляду

Держпраці завершила проведення інформкампанії з державного ринкового нагляду, яка була направлена на підвищення обізнаності користувачів продукції, а також виробників, імпортерів та розповсюджувачів щодо вимог надання на ринку продукції, що підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів та компонентів безпеки для ліфтів.

Так, з червня по липень 2023 року інспектори з ринкового нагляду відвідали та проконсультували понад 1000 суб’єктів господарювання, провели 70 нарад та круглих столів, поширили більш ніж 1200 інформаційних брошур та бюлетенів, розмістили понад 1100 тематичних публікацій.

Під час консультацій було ідентифіковано більше 900 одиниць продукції, яка мала ознаки невідповідності встановленим вимогам. Власникам такої продукції інспектори надали рекомендації щодо ефективних способів її упорядкування відповідно до положень Технічних регламентів.

Робота щодо проведення аналогічних інформаційних кампаній стосовно інших видів продукції в межах компетенції Держпраці триває.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора