Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці України інформує

Дата: 21.09.2023 14:41

Державна служба України з питань праці

Японські працедавці суттєво збільшують зарплату співробітникам, які мають можливість працювати вдома. Таким чином керівники фірм економлять на офісних меблях та забезпеченні робочих місць.

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

«Виходь на світло»

Праця неповнолітніх під час воєнного стану.

Що необхідно знати?

Детально про зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на інформпорталі Держпраці: https://pratsia.in.ua

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Мобінг- даний термін вживається лише тоді, коли йдеться про приниження на роботі. Найчастіше цей вид цькування проявляється як психологічне знущання над колегою чи групою працівників або керівництвом.

Щоб запобігти даним конфліктним ситуаціям на робочому місці та уберегти своє емоційне здоров'я варто знати основні форми захисту.

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

22 вересня 2023 року з 11.00 до 16.00 на теми:

1)  «Праця неповнолітніх під час воєнного стану, що необхідно знати»;

2)  «Переваги офіційного працевлаштування та легалізації заробітної плати»;

25 вересня 2023 року з 10.00 до 17.00 на теми:

1) «Як оформити неповнолітнього працівника»;

2)  «Зупинення дії окремих положень колективного договору на період дії воєнного стану за ініціативою роботодавця».

По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України  Сорокін Ігор Борисович