Заключна конференція з реалізації проєкту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді: підсумкки та результати"

Дата: 16.10.2023 12:19

Фото без описуФото без опису

11 жовтня 2023 року пройшла заключна конференція з реалізації проєкту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді: підсумкки та результати" в даній конференції прийняли участь секретар Яськівської сільської ради Ігор ПУКАС, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів  Тетяна КУРКО та начальник Відділу сім`ї, праці та соціального захисту населення Яськівської сілської ради Олена МАРЕНЧЕНКО, начальник фінансового відділу Марина ДЕРУС. На даній конференції делегація від Яськівської сілської ради гідно представили Яськівськку ТГ. Ми дуже вдячні  Уряду Японії, Світовому банку, УФСІ та всім причетним до  даннного проєку. Тепер мешканці нашої громади можуть в повній мірі отримувати якісні соціальні послуги  в новому модернізованому приміщенні Центру надання соціальних послуг.