Робочий візит начальника Одеської районної військової адміністрації Олександра Гринчака

Дата: 06.12.2023 10:17

Шостого грудня дві тисячі двадцять третього року  Яськівський сільський голова Володимир Федорович Курко приймав поважних гостей. До Яськівської  сільської територіальної громади зівітав з робочим візитом начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак разом із своїми радниками.  На зустрічі також були присутні начальники структурних підрозділів сільської ради та дирекори комунальних установ. На даній зустрічі були обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення.  Після робочої зустрічі в сільській раді  начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак разом із своїми радниками та Яськівським сілським головаою Володимиром Курко відвідали діточок дитячого притулку «Надія» у с. Троїцьке Яськівської громади та привітали їх з  Днем Святого Миколая.