Робоча зустріч Яськівського сільського голови Володимира Федоровича Курко з начальником Біляївського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Іриною Іванівною Арсєнтьєвою

Дата: 05.01.2024 13:31

Фото без опису

Сьогодні відбулася робоча зустріч Яськівського сільського голови Володимира Федоровича Курко та колективу сільської ради  з начальником Біляївського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Іриною Іванівною Арсєнтьєвою та з консультантом роботодавця Біляївського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Людмилою Степанівною Похилюк. Під час робочої зустрічі обговорувалися питання щодо співпраці Біляївського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості та Яськівської сільської ради.