Увага допомога від компанії "Грузар" для УБД або ВПО

Дата: 29.02.2024 12:21

Увага допомога від компанії Гузар.
 Команда компанії "Грузар", розпочинає соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям.
Вони пропонують безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам.
Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку. Компанія зв'яжеться з Вами й обговорить які послуги вони можуть Вам надати. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА.   Ніяких коштів з ветеранів та переселенців не береться .

Можна також звернутися  за посиланням на сторінку Допомога переселенцям та
ветеранам (https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka) де можна замовити безкоштовний переїзд, транспорт чи послуги наших вантажників.

Цей проект дозволить нашим справжнім героям мати можливість переїхати або перевезти необхідні речі без будь-яких фінансових витрат.
Ми закликаємо всіх, хто потребує допомоги у цей нелегкий час, не соромитися звертатися до компанії "Грузар". Команда готова надати підтримку в цей важкий період та зробити все можливе для Вас. Разом - до перемоги!