Проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Дата: 11.03.2024 11:54

Сьогодні Яськівський сільський голова Володимир Федорович Курко зустрівся  заступником начальника ОРУП №2 ГУНП в Одеській області підполковником поліції Костенком Іваном Васильовичем та начальником відділу превенції ОРУП №2 ГУНП в Одеській області майором поліції Шереметом Олександром Анатолійовичем.                                       На даній зустрічі обоворювалося питання щодо впровадження в громаді   проєкту «Поліцейський офіцер громади» .                                                                                                                                                                                      Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.  Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади, то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.                                                                                                                                                         Зараз знаходиться на розгляді і можливому підписанні меморандум між поліцією та Яськівською громадою. Основна мета меморандуму – спільна робота на засадах партнерства, спрямована на підвищення охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території громади.