Зустріч Яськівського сільського голови з представниками Одеської ОВА

Дата: 15.03.2024 15:44

Фото без описуФото без опису

Чотирнадцятого березня дві тисячі двадцять четвертого року відбулася зустріч Яськівського сільського голови Володимира Федоровича Курко з радником заступника голови Одеської ОВА - Олексакндром  Гофман, заступником начальника уаправління начальник відділу розвитку земельних відносин Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА - Наталією Смертенюк та заступником директора департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОВА - Юлією Кисилицею. Метою даного відзиту представників Одеської ОВА  було залучення на територію Яськівської сільської територіальної громади інвестиційних проєктів. Також  була обговорена проблема меліорації та шляхи її вирішення.