Яськівська сільська територіальна громада
Одеська область, Одеський район

Увага! Отримання «ТАКТИЧНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО ВІЗКА «BRAMMER»

Дата: 10.05.2024 13:00
Кількість переглядів: 92

Фото без опису

Увага! Є можливість БЕЗКОШТОВНОГО отримання «ТАКТИЧНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО ВІЗКА «BRAMMER»», по  спільній програмі виробника та розробника ТОВ «БРАММЕР» за фінансування волонтера пана Мадяра.

 

 


Перевага надається медичним, штурмовим гідрозділам тапідрозділам, котрі виконують бойові завдання на лінії бойового зіткнення, (з розрахунку — один візок на один підрозділ). Візки передаються по Акту прийому-передачі благодійної допомоги.

Для отримання візка БЕЗКОШТОВНО необхідно:

  1. Заповнити заяву за посиланням: https://forms.gle/TCnsqfRvX1rk1Jzv8 Або зателефонувати за номером телефону: +38073 885 85 00.
  2. Наші менеджери зв'яжуться для уточнення даних: для складання Акту прийому-передачі благодійної допомоги, необхідної кількості тактичних візків та зручну форму отримання: само вивіз з виробництва /або відправка НП (доставка за рахунок отримувача).

          З. Відправка (відвантаження) «Тактичних евакуаційних  візків"   отримувачу.       Більш детально про нас та проект «Народні евакуаційні возики», можна дізнатися у соціальних мережах та на caйті за посиланням:

Facebook:https://www.facebook.com/proflle.php?id= 10009458572531 З lnstagram:https://www.instagram.com/brammer cmxicnVvMGZO Caiirhttps://www.brammer.ua/ua/articles/brammer-rozrobki-ta-yakist-u-sviti

taktichnih-vizkiv.html

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора