30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2022 10:22

30 вересня в Україні відзначається день усиновлення – свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.

Служба у справах Яськівської сільської ради забезпечує право кожної дитини на виховання в сім’ї.

В нашій громаді проживають 17 сімей, які опікуються дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, 1 родина, в якій виховується прийомна дитина. Є в нашій громаді також сім’ї, які усиновили дітей. Ці сім’ї дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу і тепло. Але є хлопчики і дівчатка, які ще чекають такої бажаної для них родини.

Щиро сподіваємося, що серед вас є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкриють свої серця і двері домівок для цих дітей. Пам’ятайте - дитина чекає на Вас!

Щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Хай у Ваших домівках завжди панують мир і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним.