Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Яськівський сільський голова Володимир Федорович Курко разом  з директором Центру надання соціальних послуг Яськівської сільської ради  Наталією Миколаївною Гужевою  та  мешканцями громади  висловлюють щиру подяку "Благодійному фонду Терентьєва", який завітав до Троїцького ліцею, Яськівського ліцею та Яськівської гімназії  нашої громади першого вересня дві тисячі двадцять четвертого року і забезпечив шкільним приладдям дітей  з соціально незахищених сімей, внутрішньо переміщених сімей, багатодітних сімей, дітей батьки яких знаходяться в полоні, зниклі безвісти та загиблі. Дякуємо Вам за неоціненну  турботу та  підтримку нашої громади. Цінуємо вашу доброчинність і бажаємо мирного неба, успішної реалізації поставлених цілей та людської вдячності за ваші добрі справи!