День усиновлення - це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які стали однією родиною.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого… У такий непростий для нашої країни час – час війни, все більше і більше громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Свято відзначається щорічно 17 вересня (збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії) встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення»
від 27 листопада 2008 року № 1088/2008 (28 липня 2023 Президент України підписав указ про перенесення Дня усиновлення з 30 вересня на 17 вересня).

На території нашої Яськівської сільської теритроіальної громади  проживає 17 осіб, які прийняли у свої родини 27 дітей.

Щиро вітаємо   всіх причетних зі святом!