Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб є важливим аспектом підтримки людського потенціалу в Одеській області, яке має багато переваг для області таких як - фінансова стабільність і самостійність, яка допомагає зменшити їх залежність від допомоги (соціальні виплати) та інтеграція на новому місці проживання. ПрАТ «Стальканат», приділяє особливу увагу працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб, як чоловіків так і жінок. Інформаційні матеріали стосовно опису вакансій та можливостей можна переглянути за посиланням:

15:20 09.06.2023

Інформаційний марафон «Єдині новини #UАразом»

Інформаційний марафон «Єдині новини #UАразом»     В умовах воєнного стану важливим фактором є наповненість інформаційного простору перевіреною, достовірною та оперативною інформацією, направленої на забезпечення національної безпеки.

11:19 01.06.2023