Дата: від до Скинути

47-й випуск огляду розробок у законодавстві ЄС та його правовому аналізі, а також розробок щодо адаптації законодавства ЄС в Україні. Огляд створено в рамках проєкту "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС” Фаза II (Association4U).

11:42 02.03.2021

Оголошення!

10:20 26.02.2021

Гід з державних послуг

Міністерство цифрової трансформації України запустило "Гід з державних послуг" - інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

11:45 19.02.2021