Кампанія «Виходь на світло!»

Кампанія «Виходь на світло!» Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України діють під час воєнного стану

09:45 14.07.2022

Проєкт "Поряд"

Для допомоги постраждалим від російської агресії людям було створено проєкт "Поряд"- портал, що єднає українців. Коротке відео з описом того, як працює портал можна перглянути за даним посиланням: https://youtu.be/xABVoaSaFZU

14:13 30.06.2022

Департамент фінансів повідомляє

Департамент фінансів повідомляє, що у зв’язку із прийняттям Верховною Радою України 15 березня 2022 року Закону України No 2120-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» змінено встановлений Податковим кодексом України порядок справляння плати за землю. Який передбачає, що тимчасово, на період з 1 березня 2022 року по 31 грудня року, наступного за роком, у якому припинено або скасовано воєнний, не нараховується та не сплачується плата за землю за земельні ділянки, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації. Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України. Наразі, такий перелік не визначений. Термін подання податкової декларації з плати за землю на 2022 рік припав на 21 лютого 2022 року, то платникам плати за землю за відповідні ділянки у межах визначених територій, слід буде у разі потреби подати уточнюючі податкові декларації після офіційного оприлюднення такого переліку.

10:31 08.04.2022